Habercubuk.com – Atv ekranlarında yayınlanacak yeni bir dizi Köstebek’in hazırlıkları yapılıyor. Yeni dizide Çağatay Ulusoy ve Farah Zeynep Abdullah başrollerde oynayacak. Yeni dizinin yapımcısı Ay Yapım olacak. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrol oynayacağı dizide başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy Ve Farah Zeynep Abdullah coşkulu ve fırtınalı bir aşk yaşayacaklar. Ayrıca dizide Çağatay Ulusoy Devlet adına çalışan başarılı bir Mit ajanı karakterini canlandıracak.

Mit ajanı olarak devletin içine sızmış ajanları temizlemekle görevli olacak. Yeni dizi Köstebek’inAtv ekranlarında Eylül ayında yayınlanacağı açıklandı. Çağatay Ulusoy son olarak Delibal adlı dizide oynamış ve başarılı bir performans sergilemişti. Çağatay Ulusoy ilk olarak Adını Feriha Koydum adlı dizide başrol oynayarak başarılı bir performans sergilemiş ve genç kızların gözdesi olmayı başarmıştır.

Çağatay Ulusoy 1990 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra Best Of Model yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Daha sonra Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Daha sonra ilk olarak Adını Feriha Koydum adlı dizide başrol oynadı. Daha sonra Anadolu Kartalları adlı dizide başrol oynadı. Emir’in Yolu adlı dizide rol aldı. Medcezir ve Delibal adlı dizilerde canlandırdığı karakterler ile bir kez daha genç kızların kalbinde taht kurmayı başardı. Şimdi ise Çağatay Ulusoy adlı başarılı ve yetenekli oyuncuyu Köstebek adlı dizide izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir